Vítejte v Datechu – u největšího distributora společnosti Autodesk na světě. Jako prodejce můžete očekávat, že obdržíte ty nejlepší zákaznické služby, podporu a poradenství k celé škále produktů a služeb od Autodesku – od časově omezených pronájmů aplikace AutoCAD LT po trvalé licence sad Autodesk Suites. Budeme s vámi spolupracovat na co nejlepším zúročení příležitostí u produktů a služeb od Autodesku.

Datech spojuje odbornost specialisty s kupní a marketingovou silou předního distributora Tech Data. Máme ideální pozici, abychom vám pomohli s přechodem vašeho podnikání na nové modely, které využívají cloudového prostředí.

 O divizi Datech O společnosti Tech Data    O společnosti Autodesk
 Datech, specializovaná divize společnosti Tech Data, poskytuje distribuci s přidanou hodnotou u produktů a služeb od Autodesku více než 600 autorizovaných prodejců Autodesku, stejně jako i tisícům prodejců a poskytovatelů IT služeb v 17 evropských zemích. Datech podporuje rozvoj obchodních aktivit, včetně prodeje, marketingu i technické, logistické a finanční podpory.  Tech Data Corporation je jedním z největších světových velkoobchodních distributorů technologických produktů, služeb a řešení. Jeho pokročilé logistické schopnosti a služby s přidanou hodnotou umožňují 115 tisícům prodejců efektivně a úsporně podporovat různé technologické potřeby koncových uživatelů ve více než 100 zemích světa. Více informací najdete na www.techdata.com. Autodesk pomáhá lidem představit si, navrhovat a vytvářet lepší svět. Všichni – od profesionálních návrhářů, inženýrů a architektů po digitální umělce, studenty a nadšence – využívají software od Autodesku k podpoření kreativity a řešení důležitých problémů. Více informací najdete na www.autodesk.cz.