Datech Solution je specializovaná divize společnosti Tech Data, která je zaměřena na prodejní a rozvojové aktivity pro výrobce Autodesk a jeho prodejce.

Datech Solution nabízí své specializované odborné znalosti a jedinečné obchodní a logistické služby jak autorizovaným prodejcům Autodesk, tak obecně Tech Data resellerům, kteří se zaměřují na retail produkty Autodesk, především AutoCAD LT.

Pomáháme prodejcům:

  • v obchodním růstu tím, že se zaměřujeme na vysoký podíl obnovení stávajících licencí a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • rozvíjet jejich společnost a týmy tak, aby byly připraveni na potřeby koncových zákazníků a nové příležitosti
  • rozšířit kapacity pro generování a realizaci více příležitostí v ekosystému Autodesk
  • v digitální transformaci jejich podnikání, automatizaci jejich obchodních a logistických procesů a v otevírání dalších digitálních možností na trhu
  • získat strategický pohled na jejich podnikání prostřednictvím obchodní analýzy.O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.com. Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedIn a na Facebooku.

O společnosti Autodesk
Autodesk vyvíjí software pro lidi, kteří tvoří věci kolem nás. V odvětvích výroby, architektury, stavebnictví, konstrukce, médií, zábavy i dalších vám společnost Autodesk poskytne nástroje, které vám umožní udělat cokoliv. Více informací najdete na www.autodesk.cz.